Kagjü Karneval

VELKÁ TANEČNÍ PÁRTY NA PODPORU GOMPY PRAHA

KARNEVAL

Milí kamarádi,

navazujeme na legendární párty na parníku, kterou jsme oslavili podpis nájemní smlouvy projektu Gompa Praha. Bylo to krásné, leč podpisem všechno teprve začíná. Nyní už sedíme na rozjetém koni a uháníme kupředu!

Přijeďte podpořit celorepublikový projekt tím, že dorazíte do Prahy na Kagjü karneval. S maskou i bez masky, v kostýmu i bez něj, čeká na Vás nevídaná taškařice v barokních stájích kouzelného Toulcova dvora, kde se společně můžeme radovat až do rozbřesku.

Určitě se nevyhnete welcome drinku, míchaným koktejlům, rožněnému masu ani půlnoční fire show. K poslechu a bujarému křepčení Vám bude hrát DJ Anička & Mára. A pozor, čeká na Vás jedno velké překvapení! 

Kdy: pátek 19. listopadu od 20 hodin
Kde: Toulcův dvůr, Kubatova 32/1, Praha 10 (MAPA)
Za kolik: 108 Kč
Kudy: Ze stanic metra A Skalka a C Opatov pojedete 8-10 min. autobusem č. 177 nebo 175 do zastávky Toulcův dvůr. Vstup do barokních stájí v areálu TD se nachází u pódia.
Jak: Využijte, prosím, co nejdřív registračního formuláře


Nepražským kamarádům nabízíme možnost přespání v centru (Vlkova 36, Praha 3). Městská doprava po půlnoci Vás tam doveze za 45 minut, dvakrát do noci pojede do centra města také náš shutle :-)

 

---